WhiteWash

WhiteWash Laboratories to brytyjska marka oferująca produkty do pielęgnacji jamy ustnej.  W wielu drogeriach możemy również znaleźć inne produkty tej marki do pielęgnacji jamy ustnej. Należą do nich końcówki do szczoteczki, pasty do zębów, żele i płyny do jamy ustnej. Mogą to być również nici dentystyczne oraz szczoteczki manualne, elektryczne i soniczne.

Najważniejszym z produktów marki WhiteWash jest wybielająca szczoteczka soniczna o eleganckim wyglądzie. Ponadto marka WhiteWash wprowadziła do swoich produktów nanocząsteczki srebra, które wykazują silne działanie antybakteryjne i wybielające. Należą do nich: wybielające szczoteczki, pasta do zębów oraz paski wybielające. Wszystkie produkty zostały opracowane przez dentystów z Wielkiej Brytanii.

Szczoteczki do zębów

Pielęgnację zębów najlepiej zacząć od wyboru odpowiedniej szczoteczki. W wielu drogeriach dostępne są szczoteczki soniczne i elektryczne. Dla osób marzących o śnieżnobiałym uśmiechu najlepszym wyborem będą soniczne szczoteczki elektryczne. Takie, które z łatwością radzą sobie z usuwaniem nawet najbardziej uporczywych przebarwień zębów.  Dzięki ruchom wymiatającym szczoteczki soniczne czyszczą zęby. Szczoteczki te również wybielają zęby, przywracając im naturalny biały kolor. W wielu sklepach znajdziemy niedrogie szczoteczki soniczne i elektryczne marki Whitewash.

Szczoteczka soniczna Whitewash to jedna z najlepszych szczoteczek na rynku. Działa wybielająco, przywracając zębom naturalny blask. Dzięki temu produktowi pozbędziemy się uciążliwych przebarwień od kawy, herbaty czy papierosów. Odpowiednie produkty do pielęgnacji jamy ustnej to sposób na zadbanie jamy ustnej. Szczoteczka soniczna zapewnia skuteczne czyszczenie powierzchni zębów. Przestrzeni międzyzębowych i miejsc niedostępnych dla zwykłych szczoteczek do zębów. Szczoteczki Whitewash oferują trzy tryby pracy:

  • Tryb podstawowy przeznaczony jest do codziennego mycia zębów;
  • Tryb wybielania to opcja dla osób, którym zależy na przywróceniu naturalnej bieli swoim zębom;
  • Tryb masażu, to sprawdzony sposób na ograniczenie ryzyka recesji dziąseł.

Szczoteczki tej marki posiadają również wymienne głowice z dwustopniowym włosiem. W szczoteczce wbudowany jest dwuminutowy timer i system powiadomień o konieczności zmiany obszaru szczotkowania zębów. Znajdziemy również wskaźnik naładowania szczoteczki.

Szczoteczki elektrycznej marki Whitewash to szczoteczka obrotowa, które zapewnia dokładne usuwanie płytki nazębnej. Dzięki czemu zęby i dziąsła są zdrowe. A higiena jamy ustnej utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Szczoteczki te posiadają również 2 tryby szczotkowania:

  • Clean — codzienne, klasyczne czyszczenie;
  • Sensitive — delikatne czyszczenie i pielęgnacja dziąseł.

Mechanizm tej szczoteczki generuje 8 800 obrotów na minutę, więc szczoteczka ta dokładnie myje zęby. Szczoteczki te wyposażone są również w timer 2-minutowy oraz wbudowany wskaźnik, który pokazuje stan baterii.

Paski wybielające

W ostatnim czasie wybielanie zębów stało się bardzo popularne. Nie ma już potrzeby chodzenia do specjalisty i wydawania pieniędzy. Po  to, by mieć piękne biały zęby. Teraz możemy skorzystać z nowych technologii. Jednym z nich są wybielające paski do zębów. Tego typu preparaty do pielęgnacji jamy ustnej możemy wypróbować w domowym zaciszu.

Białe zęby są naszą wizytówką towarzyszącą nam niemal przez całe życie. Duża część z nas zawsze marzyła o śnieżnobiałym uśmiechu. Paski wybielające marki Whitewash to nowy produkt wybielający oparty na najnowocześniejszych technologiach w dziedzinie wybielania. Produkt został stworzony przez najlepszych brytyjskich stomatologów, jest oparty na najnowocześniejszej technologii w dziedzinie wybielania zębów. Żel jest delikatny, więc zapewnia bezpieczeństwo dla dziąseł i zębów podczas ich wybielania.

Dzięki paskom wybielającym WhiteWash piękny, biały uśmiech jest na wyciągnięcie ręki. Paski wybielające WhiteWash z łatwością dopasują do każdych zębów.

Stosowanie pasków WhiteWash jest wygodne i bardzo proste. Są to paski, które neutralizują przebarwienia. Powstające w wyniku spożywania kawy, wina, herbaty oraz papierosów. Jeden zabieg zajmuje zaledwie 20 minut. Po 3 aplikacjach zauważymy wyraźne efekty wybielania. Najlepsze efekty można uzyskać po 2 tygodniach.