Oral B

Każda osoba, która dba o higienę jamy ustnej, wie, że marka Oral–B jest najlepsza i niezastąpiona. Wszystkie produkty a najpopularniejsze to elektryczne szczoteczki Oral-B są wygodne i doskonałe do pielęgnacji jamy ustnej. Założycielem tej popularnej marki jest amerykański dentysta Robert Huston. To właśnie on w 1950 r. zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, na te delikatne i zaokrąglonymi włóknami.

Produkty Oral-B to produkty specjalistyczne, które zapewniają najwyższą, jakość higieny jamy ustnej. Wysoką efektywność mycia zębów oraz miejsc trudno dostępnych. Markę Oral-B charakteryzuje niezawodność, skuteczność i najwyższa, jakość wykonania.

Szczoteczki Oral B

Szczoteczki Oral–B to jeden z flagowych produktów tej marki. Poszczególne modele różnią się między sobą kształtem główki, a także grubością, długością i układem włókien. A wszystko po to, aby czyszczenie zębów było wygodne, efektywne i przyjemne. W wielu drogeriach znajdziemy szczoteczki do zębów, które spełnią wymagania każdej osoby. 

Od wielu lat marka Oral-B proponuje wysokiej klasy szczoteczki elektryczne z rotacyjno-pulsacyjnym ruchem włosia oraz końcówki, które zapewniają większą skuteczność mycia zębów, niż szczoteczki manualne.

Elektryczna szczoteczka Oral–B odznacza się dużą skutecznością w usuwaniu osadu nazębnego, a przy okazji zapewnia należytą ochronę dziąsłom. Zabezpiecza je przed uszkodzeniami, które często są powodowane szczotkowaniem zębów zwykłą szczoteczką. W tych szczoteczkach zastosowano najnowsze technologie. Pozwalające kontrolować szybkość obrotów wykonywanych przez główkę, a także siłę nacisku. Marka Oral-B posiada również modele stworzone z myślą o dorosłych, jak i najmłodszych użytkownikach.

Dostępne są szczoteczki elektryczne akumulatorowe oraz na baterie. Poszczególne szczoteczki różnią się między sobą takimi cechami  jak liczba obrotów, ruchy pulsacyjne, tryby pracy. Różnią się również rodzajami końcówek, co umożliwia dobór szczoteczki do indywidualnych potrzeb.

Marka Braun Oral-B posiada w swojej ofercie największą liczbę modeli szczoteczek. Są to szczoteczki elektryczne Oral-B z serii Oral-B Vitality, Oral-B Professional. Znajdziemy również szczoteczki Oral-B PRO 700, 750, 1000, 3000, 4000, 5000, 7000. Jak i również model GENIUS 8000 i 9000.

Inne produkty Oral-B

Marka Oral-B to nie tylko szczoteczka do zębów manualna czy też elektryczna. To również inne akcesoria i zestawy produktów do higieny jamy ustnej. Możemy tutaj przede wszystkim wymienić szczoteczkę do zębów, wymienne końcówki do szczoteczek, szczoteczek międzyzębowych, nici dentystyczne, pasty do zębów oraz płukanki dentystyczne.

  • ORAL-B essentialfloss 50m nić dentystyczna niewoskowana;
  • ORAL-B Pro-Expert Stages STAR WARS 75ml – pasta z fluorem dla dzieci;
  • ORAL-B Pro-Expert Strong Teeth 500 ml — płyn do płukania jamy ustnej.

Każda pasta do zębów Oral–B zawiera fluor oraz składniki aktywne. Pasta do zębów marki Oral-B pomoże usnąć kilka niechcianych problemów z higieną jamy ustnej. Po pierwsze usuwają kamień na zębach, brzydki nieświeży oddech. Jak i również przebarwienia na zębach oraz możemy załagodzić podrażnione dziąsła. Jeśli zmagasz się z kilkoma problemami jednocześnie, to warto zastosować Oral–B pasta zapewniająca kompleksową ochronę.